چهارمين سمينار آناليز تابعى و كاربردهاى آن و تقدیر از تلاش های علمی دكتر اسد الله نيكنام

چهارمين سمينار آناليز تابعى و كاربردهاى آن برگزار شد

چهارمين سمينار آناليز تابعى و كاربردهاى آن با حضور دكتر محمّد كافى رئيس دانشگاه فردوسى مشهد ، دكتر سلمان ساكت رئيس مركز آثارِ مفاخر و اسناد دانشگاه و با حضور ٢٠٠ نفر از اعضاى هيئت علمى و دانشجويان دكترى سراسر كشور و دو رياضيدان برجسته از كشورهاى مجارستان و لهستان به میزبانی دانشگاه فردوسی مشهد در هتل طرقبه برگزار گرديد.

دکتر صال مصلحیان دبیر این همایش در گفتگویی با روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد اظهار داشت: دانشکده علوم ریاضی میزبان چهارمین سمینار آنالیز تابعی و کاربردهای آن است که در طی دو روز برگزاری این سمینار ،کارگاه سیستم های دینامیکی و میزگرد برنامه آموزشی جدید دوره دکترای آنالیز ریاضی نیز برای شرکت کنندگان برگزار می شود.

19040

دبیر این همایش اظهار داشت: حدود 150 مقاله برای ارائه به صورت شفاهی و 50 مقاله به صورت پوستر در سمینار پذیرفته شده است

دکتر صال مصلحیان دبیر چهارمين سمينار آناليز تابعى و كاربردهاى آن گفت: اهدای جایزه آنالیز تابعی که هر سال به یکی از دانشجویان جاری و یا دانش آموختگان چهارسال اخیر دکترای آنالیز ریاضی کشور که دارای مقالات شاخصی باشد اهدا می شود نیز از دیگر برنامه های این سمینار است.

لازم به ذکر است چهارمين سمينار آناليز تابعى و كاربردهاى آن در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 12 و 13 اسفند ماه 94 در هتل طرقبه برگزار می شود.

19062_copy1

از تلاش های علمی دكتر اسد الله نيكنام استاد دانشگاه فردوسی مشهدتقدیر شد.

همزمان با برگزاری چهارمین سمینار آنالیز تابعی و کاربردهای آن، از تلاش های علمی استاد دكتر اسد الله نيكنام عضو هیات علمی داشکده علوم ریاضی دانشگاه فردوسی مشهد با حضور دکتر کافی رئیس دانشگاه تقدیر شد .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد دكتر كافى رئیس دانشگاه فردوسی مشهد در مراسم تقدیر از دكتر نيكنام  ایشان  را استادى سختكوش و مهربان توصيف كرد كه  خدمات بيشمارى به دانشگاه ارائه كرده است.

19056

رئیس دانشگاه فردوسی مشهد ضمن ارج نهادن به كوششهاى بى دريغ دكتر نيكنام، از اعضاى هيئت علمى دانشكده علوم رياضى به مناسبت برگزارى چهارمین سمینار آنالیز تابعی و کاربردهای آن و مراسم نكوداشت از تلاش های علمی  دكتر اسد الله نيكنام استاد دانشگاه فردوسی مشهد سپاسگزارى كرد.

لازم به ذکر است كتاب “روشنان دانشگاه ١” که به همت مركز آثار مفاخر و اسناد دانشگاه فردوسی مشهد به مناسبت نكوداشت دكتر اسد الله نيكنام منتشر شده است ،در اين مراسم توزيع شد كه سالشمار زندگى، فهرست آثار علمى، مجموعه اى از يادداشتهاى همكاران و دانشجويان و تصاويرى از دوران مختلف زندگى ايشان را دربرمى گيرد.

19059

همچنين در این مراسم لوح فشرده اى که  فيلمی در باره استاد دکتر نیکنام است و توسط مركز آثار مفاخر و اسناد دانشگاه فردوسی مشهد تهيه شده است  به شركت كنندگان تقدیم شد.

بخش هایی از این مراسم را می توانید در این ویدئو ببینید.

19058

 

دیدگاه ها بسته شده اند .